Hakkımızda

 

 

25 Yılı Aşan Tecrübenin ürünü

25 yılı aşan dershanecilik tecrübesini, eğitim yayıncılığının sınavlara hazırlık kulvarına artı değer olarak aktaran Körfez Yayınları, bu alandaki başarısını, yayın kalitesinden müfredata uyum ve güncelliğe kadar tüm süreçlerde göstererek farklılığını daima ortaya koymuş bir kurumdur.

 

Eğitimin İçinde Bir Kadro

Körfez Yayınları merkezi İzmir' de olan Körfez Dershaneleri öğretmenlerince hazırlanmaktadır. Yani  yazarlar kadrosu eğitimin içinde olan bir kadrodur. Bu durum Körfez Yayınlarını diğerlerinden ayıran en güçlü yönüdür. çünkü yayını hazırlayan öğretmenler kendileri de sınıflarda ders anlatırken hazırladığı yayını takip etmekte ve uygulanacak sınavları birebir öğrenciye uygulamaktadır.

 

Sınavlara Hazırlık Okula Yardımcı

Oluşturduğu farklı formatla, hem sınavlara hazırlık hem de okula yardımcı yayınlar üreten Körfez Yayınları, dershane ve okullar için kurumsal, öğrenciler için ise bireysel olarak en ideal yayın ola gelmiştir. Eğitimdeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek güncelliğini süreklileştirmeyi başarmıştır.

 

ürün Genişliği ve çeşidi

Sektörün büyüme ve gelişmesine uygun olarak ürünlerini çeşitlendiren Körfez Yayınları, ilköğretim 4.sınıftan KPSS ye kadar farklı formatlarda ürün çeşidine sahiptir. Hem kurumsal ürünler hem de bireysel ürünler ile ürün çeşitliği ve derinliği bakımından da göz doldurmaktadır. Soru bankaları, konu anlatım kitapları, deneme sınavları, testler, tatil kitapları gibi pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır.

 

Güçlü Dağıtım Desteği

Körfez Yayınları satış ve pazarlama yönüyle de güçlü bir yapıya sahiptir. Surat Basım Yayın A.Ş. Den aldığı güçlü dağıtım desteği ile ait ürünlerini de Türkiye'nin her yerine ulaştırmaktadır.

Diğer taraftan her bölgedeki mobil müşteri temsilcileri de düzenli olarak kendi illerindeki kurumlara tanıtım ve satışı hizmeti vermektedir.

Satış öncesi ve sonrası verilen kurumlara özel destek hizmetleri ve öneriler ile tam bir çözüm ortaklığı oluşturmaktadırlar.

 

Kurumsal Destek

Körfez Yayınları ile çalışan kurumlara ihtiyaç duyulan her türlü kurumsal desteği de sunmaktadır. Körfez yayınları sezon başında yıllık faaliyetlerini akademik takvime başlar. Ve bütün çalışmalarını buna göre yürütür.

Buna ek olarak kurumlar arasında müfredat birliğini sağlamak için öğretmen el kitabı hazırlar. öğretmenler hangi konunun ne zaman işleneceğini, sınavların ne zaman uygulanacağını ve sorulacak soruların dağılımını sene bağında ücretsiz olarak gönderilen el kitabından takip edebilirler.

Yapılan sınavlar Türkiye geneli değerlendirilir. Sınavdan sonra soruların cevap anahtarı kurumlara özel bir şifre ile ve öğrencilere de çözüm videoları Körfez Video internet sitesinden yayınlanır.

Kurumlarımızın diğer bir ihtiyacı da öğrencilere verilecek rehberlik dokümanlarıdır. Körfez Yayınları okulların taban puanları, tercih kılavuzu gibi rehberlik dokümanları ile zengin bir rehberlik destek hizmeti verilir.

Kurumların STS ve yeni kayıt döneminde kullanacağı görsel materyaller hazırlanıp kurumsal siteden tüm kurumlara ulaştırılır.