Kurumsal Çözüm Ortaklığı
Kurumsal Çözüm Ortaklığı

Körfez Yayınları ile çalışan, kurumlar da öğrenciler de kazanıyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte değişen ve yenilenen müfredata da uygun yayınlar üreten Körfez Yayınları, branşında uzman bir ekibin özverili çalışmasının ürünüdür. 25 yılı aşan zaman içinde on binlerce öğrenci, bilgi, deneyim ve tecrübe ile hedefine ulaştı.
öğrencilerin takdir ve beğenisini kazanan Körfez Yayınlarının temel ilkesi, öğrencilerin bilgi hazinesini doldururken "fazla bilgi yerine net, kullanılır bilgiyi öne çıkarmak" tır.
İlköğretim 4. Sınıftan KPSS ye kadar her kademede geniş tabanlı öğretmen kadrosu tarafından hazırlanan Körfez Yayınları soru tazeliğni, binlerce dershane öğretmeninin özgün kalemleriyle her yı kendisini yenileyerek sağlamaktadır.

Körfez Yayınları kurumunuza değer katar

Körfez Yayınları dershaneler ve okullara yönelik kurumsal ürün ve hizmetler ile tam bir çözüm ortağı olarak destek vermektedir. Müfredattaki yenilenmeler veya sınav sistemindeki değişmelere göre ürünlerini hızlı bir şekilde yenilemektedir. Böylece kurumların önemli bir yükünü almaktadır. Kurumlara özel sınavlar, testler, çalışma setleri ve rehberlik dokümanları gibi yüzlerce ürün ile kurumların yanındadır.

Akademik Takvim ve Öğretmen El Kitabı

Müfredat birliğini sağlamak ve faaliyetlerin eş zamanlı sürdürülmesi için bir yıllık süreç planlanır. Sezon başında yıllık faaliyetler akademik takvime bağlanır. Ve bütün çalışmaları akademik takvime göre yürütülür. Buna ek olarak öğretmen el kitabı hazırlanır. öğretmenler hangi konunun ne zaman işleneceğini, sınavların ne zaman uygulanacağını ve sorulacak soruların dağılımını sene başında ücretsiz olarak gönderilen el kitabından takip edebilirler.

Rehberlik Hizmetleri

Kurumlarımızın diğer bir ihtiyacı da öğrencilere verilecek rehberlik dokümanlarıdır. Körfez Yayınları okulların taban puanları, tercih kılavuzu gibi rehberlik dokümanları ile zengin bir rehberlik destek hizmeti verilir.

Türkiye Geneli Ortak Değerlendirmeler

Türkiye geneli yapılan deneme sınavları ile kurumlar ve öğrenciler kendilerini binlerce öğrenci arasında değerlendirme imkânına sahiptir. Deneme sınavlarından sonra soruların cevap anahtarı ve çözüm videoları Körfez Video internet sitesinden yayınlanır.

Reklam ve Tanıtıcı Görsel Desteği

Körfez Yayınları hazırladığı reklamları ulusal reklam mecralarında yayınlayarak hem Körfez markası hem de Körfez Yayınlarını kullanan kurumların konumlandırılmasına katkısı olmaktadır.Kurumların gerek iç mekan gerekse dış mekanlarda kullanacakları afişler ve el ilanlarının hazırlanmasına destek olunmaktadır.STS ve yeni kayıt döneminde kullanacağı görsel materyaller hazırlanıp kurumsal siteden tüm kurumlara ulaştırılır.

Aylık Çalışma Setleri

Kurumların ihtiyaç duyduğu bir diğer ürün de aylık çalışma kitaplarıdır. Ayset Aylık çalışma Setleri bu amaçla hazırlandı. İlköğretim 4. Sınıftan YGS-LYS ye kadar bütün sınıflar için çalışma kitapları hazırlandı. DVD çözümleri ile birlikte sunulan bu setler de hem öğrencilerin hem kurumların beğenisini topladı.

Kolay YGS Setleri

Her dersin bir kolayı olduğunu gösterdi.Meslek liselerine yönelik hem kurumsal yayın hem de bireysel yayınlarla da önemli bir boşluğu doldurdu. Kolay YGS Setleri meslek lisesinden üniversiteye hazırlanan öğrencilere özel kitap ve testlerden oluşan setler üretti. Kurumlara yönelik olarak ta meslek lisesi öğrencilerine özel testler ve denemeler üretti.

Testlerin Formatı Yenilendi

Ayrıca Türkiye'de ilk defa kurumsal testlerin üretiminin formatını değiştirerek kurumlara özel sınıf içi uygulama testleri üretti. öğretmenleri açık veya dökme testlerin stoklama ve dağıtımından kaynaklanan zahmetten kurtardı. Bütün testleri 24 er adet fasiküller halinde çek- kopart formatına dönüştürdü.

Akıllı Tahtaya Akıllı Defter

Kurumların akıllı tahtada kullanacağı ürünler hazırladı. Akıllı tahtaya uyumlu zenginleştirilmiş "e-doküman"ların yanında öğrencilerinde akıllı tahtadaki dersleri kolay bir şekilde takip edebilmesi için ,akıllı defter"i üretti.

Yeni Nesil Soru Bankaları

Tüm soru bankalarının çözüm videoları oluşturuldu. Artık soru bankalarımız DVD çözümlü. DVD çözümlü soru bankalarında çözümsüz soru yok.

Eğitime Tekno Destek Geldi

Körfez Yayınları, kurumların ve öğrencilerin teknolojiden üst seviyede yararlanması adına ilk kez "Tekno deneme" adıyla kare barkot yöntemiyle soru çözme tekniğini kullanarak öğrenci ve öğretmenlere büyük bir kolaylık sağladı. korfezvideo.com internet sitesinden ile tüm öğrencilere ücretsiz olarak 7x24 saat dershanecilik hizmeti verdi. Tüm denemelerinin cevaplarını video olarak korfezvideo.com yayınladı.